کد خبر : 42974
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۸:۴۱
-

عکس پروفایلتون در مورد شخصیت شما چی میگه؟

عکس پروفایلتون در مورد شخصیت شما چی میگه؟
طبق گفته دانشمندان شما می توانید با توجه به عکس پروفایل افراد چیزهای زیادی درباره آن ها بگویید.مقاله تحقیقاتی آینده در نظر دارد در مورد چگونگی حضور آنلاین ما نشان دهد که چه کسی هستیم و یافته های شگفت انگیزی در این باره وجود دارد.یکی از جنبه های این تحقیق، این است که عکس هایی که در رسانه های اجتماعی می گذارید چگونه بازتاب دهنده شخصیت شما است.

به گزارش سورپرس؛ محققان بیش از ۶۶٫۰۰۰ عکس فیسبوک افراد را بررسی کردند تا متوجه شوند که چگونه می توانید به ” با دقت قوی ” با نگاه کردن به تصویر پروفایل افراد بگویید چه کسی است و چگونه شخصیتی دارد.در اینجا ” چند ویژگی شخصیتی بزرگ که ممکن است در رسانه های اجتماعی شما منعکس شود – و اینکه باید به دنبال چه چیزی باشید وجود دارد.
آنچه عکس پروفایلتان در مورد شخصیت شما می گوید
۱٫آدم عصبی:
این نشان دهنده ویژگی شخصیتی باز است و به این معنی است که شما احتمالاً مشتاق تجربیات جدید هستید و باورهایی را نگه داشته اید که کمی خارج از حالت عادی هستند. شما نیازی به گفتن ندارید و همیشه سعی می کنید هر روز به طور کامل زندگی کنید.
این را می توان در عکس های تیره تری مشاهده کرد که لزوماً بر چهره فرد تمرکز نمی کنند این افراد احتمالاً تصویری از شخصیت سرکش خود را نشان می دهند.اگر صورت فرد در عکس باشد پس احتمال دارد که یک حالت جدی به خود گرفته باشد.

۲٫ ملکه سلفی:
اگر این مثل شماست, ممکن است شخصیت وظیفه شناسی داشته باشید. افراد با این ویژگی منظم هستند و احتمال تناسب بیشتری با انتظارات جامعه دارند و آنطور که در نمناک می خوانید به همین دلیل, افراد با وجدان احتمالاً چهره خود را در عکس دارند و ممکن است فرد در عکس پیرتر نشان داده شود.با این حال, این عکس نیز به احتمال زیاد پر از جنب و جوش است و احتمالاً فرد در عکس لبخند دارد.

۳٫عکس مهمانی:
اگر تمام عکس های شما پر از دوستانتان باشند ممکن است برون گرا باشید. برون گرایان بیش ترین عکس های رنگارنگ را دارند، تا شخصیت باز و بااعتماد به نفس خود را منعکس کنند.
شما عاشق این هستید که وقتی بیرون می روید همه به شما نگاه کنند یا درباره شما حرف زنند، و یا هر دو, و در این باره احساس خوبی خواهید داشت.برون گرایان اغلب عکس پروفایلی را انتخاب می کنند که در آن جوان تر به نظر برسند و احتمالاً چند نفر دیگر در آن عکس هستند.

۴٫ زوج های عاشق:
افراد موافق با دیگران هم کاری می کنند. تعداد کمی از افراد از شما بدشان می آید. این می تواند در تصاویر نیم رخ دیده شود که روشن و پر جنب و جوش هستند احتمالاً با یک شریک شاد عکس گرفته شده یا با یک فیلتر بامزه. افراد سازگار ممکن است عکس هایی بگیرند که کمی تار هستند, اما احتمالاً همه در تصویر لبخند می زنند.

۵٫ پذیرا بودن:
افرادی که پذیرا هستند، تصاویری دارند که بسیار زیبا است. این عکس ها باعث افزایش کنتراست, تیزی و اشباع می شوند. افراد با پذیرش بالا، بیش ترین گرایش را برای داشتن عکس هایی دارند که خودشان را نشان نمی دهند.

۶٫ با وجدان:
افراد با وجدان معمولاً عکس های رنگی طبیعی و روشن دارند. افرادی که وظیفه شناس هستند و می خواهند برنامه ای را دنبال کنند. افراد با وجدان شدیداً محوری هستند. اگرچه جزئیات یک فرد با وجدان است اما عکس ممکن است تار شود. نظم و انتظارات بیش از زیبایی شناسی است.

۷٫ سازگارها:
مردم موافق و سازگار تمایل دارند تصاویر تاری داشته باشند که از نظر زیباشناسی خوشایند نیست. این تصاویر معمولاً بسیار درخشان هستند و صورت آن ها را در بر می گیرند. عکس های افراد دارای سازگاری بالا ممکن است در کنتراست، وضوح و تیزی پایین باشد. مردم سازگار دلسوز و خوش قلب هستند.

۸٫ افراد با اعتماد به نفس پایین:
برخی از افرادی که اعتماد به نفس پایینی دارند به جای تصویر خود تصویر گل، طبیعت و متن را برای پروفایل خود برمی گزینند زیرا این شخصیت ها منزوی وپر استرس و دارای عدم اعتماد بنفس هستند بنابراین نمی توانند تصویر خود را برای پروفایل قرار دهند.
برخی از افراد نیز به علت تعصب های خانوادگی و سختگیری های همسرعکس خودشان را برای پروفایل نمی گذارند. چنانچه در بخش روانشناسی نمناک گفته شده است اغلب افرادی که برای پروفایل خود تصویر خود را با ظاهر موجه قرار می دهند از اعتماد به نفس بالایی برخوردارهستند به شرط اینکه اغراق، خودنمایی و نمایش در کار نباشد به این معنی که استفاده از خصوصیات ظاهری و حالت های خاص متناسب با حریم خصوصی برای پوشاندن اعتماد به نفس پایین و نقاط ضعف است.

۹٫ افرادی که با همسر خود مشکل دارند:
افرادی که عکس پروفایل خود را تصویر فرزند خود قرار می دهند به فرزندشان وابستگی زیادی دارند و می خواهند فرزندشان را به عنوان نمادی از هویت خود نشان دهند در صورتی که این اقدام بدون هیچ اجباری باشد.
برخی از این افراد نیز به این علت تصویر فرزندشان را برای پروفایل انتخاب می کنند که به دیگران بفهمانند “من خانواده دارم” تعبیر دیگری که از عکس پروفایل این افراد می شود این است که آنها “ارتباط اثربخش با همسرندارند و با فرزندشان تیم تشکیل داده اند.

۱۰٫ افراد دارای مشکل هویتی:
افرادی که عکس بچگی خود را برای پروفایل انتخاب می کنند از زمان حال راضی نیستند ودر دوران کودکی خود و خاطرات خوب همان دوران مانده اند. این افراد که هنوز به خود باوری نرسیده اند اغلب مشکل اختلال هویتی دارند.

۱۱٫ تبلیغ با عکس پروفایل!
برخی از افراد فقط تصویر خود را در محیط کاری برای عکس پروفایل انتخاب می کنند، این انتخاب آنان نشان دهنده این است که یا آنها برای تبلیغ کارخود یا به علت عدم اعتماد بنفس برای جلب توجه از جذابیت شغل خود استفاده می کنند و این نوع پروفایل را انتخاب می کنند.
این افراد با انتخاب این نوع پروفایل در نظر دارند کمبودهای خود را با جذابیت های شغلی خود بپوشانند و چیزی در زندگی جز شغل برای به نمایش گذاشتن ندارند.

۱۲٫ پروفایل افراد تنوع طلب:
افرادی که پروفایل خود را به صورت مداوم تعویض می کنند افرادی تنوع طلب هستند.

سخن آخر درباره شخصیت شناسی از عکس پروفایل:
والدین اگر به پروفایل فرزندان خود توجه کنند، در صورتی که فرزندشان به میل خود این پروفایل را برگزیده باشد، میتوانند اطلاعات زیادی در مورد آنها به دست آورند و به برخی نوسانات روحی وروانی درآنها پی ببرند.
در صورتی که این نوسانات خلقی را در رفتار فرزند خود یافتند می توانند به درمان مشکلات روحی و روانی آنها کمک کنند. باید توجه داشته باشید که همه قضاوت ها از تصاویر افراد به صورت نسبی است، اما پیشنهاد می شود به پروفایل اطرافیان خود بی تفاوت نباشید زیرا این تصاویر گویای اطلاعات زیادی در مورد آنها است.

انتهای پیام/ ۲۸۰

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.